Форум приборы и детали  

Вернуться   Форум приборы и детали > ДЕТАЛИ > Активные компоненты (обсуждение вопросов)

Реклама наших спонсоров
service-gsm
Ответ
 
Опции темы Поиск в этой теме Опции просмотра
Старый 09.03.2016, 11:49   #1
Дмитрий
Senior Member
 
Регистрация: 03.10.2014
Сообщений: 233
По умолчанию Зарядно-пускове Электроника ЗП-01

Добрий день , шановні Майстри. Прошу вашої допомоги з ремонтом зарядно-пускового пристрою Електроніка ЗП-01 . В батька сталася халепа з зарядним і він віддав його якомусь "електрику" який ремонтував його довго і нудно і в кінці сказав забирай там згорів трансформатор. І ось я вирішив допомогти батькові так як керююся принципом ( хочеш щось зробити добре - зроби це сам).
Так ось я провірив трансформатор:на звук - гудить тихенько, на запах - диму нема , по тестеру - 20 В на виході . Тому вирішив що транс робочий і ще раз переконався що це за електрик.
В інтернеті вичитав як провірити теристори Т-142 . Провірив - робочі.
Хтось замінив рідний транзистор кт-361б на мп26б по схемі VT8. Так як я в такій делікатній електроніці не сильний , прошу вашої допомоги!!!
Дмитрий вне форума   Ответить с цитированием
Старый 09.03.2016, 11:49   #2
tester
Member
 
Регистрация: 03.10.2014
Сообщений: 82
По умолчанию

що той, що другий - p-n-p .. але МП26 міг мати дуже малий Кус. ..крім того він германієвий.. КТ361 - кремнієвий ів більшості випадків має більший Кус.(коофіцієнт підсилення по....)
Мені здається, що там є інші проблеми.. Краще буде коли ви дасте це ЗУ в ремонт якомусь знайомому електронщику.. а не електрику.
tester вне форума   Ответить с цитированием
Реклама наших спонсоров
Ответ

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход

Реклама наших спонсоров

Текущее время: 20:34. Часовой пояс GMT +4.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot